Darmowe WiFi
Obsługa 24/7
Monitoring 24/7
Darmowy Transfer
Ogrodzony
Oświetlenie LED
Faktura VAT
Ubezpieczony
Dostępne napoje
Dozorowany
Myjnia samoch.
4.6 km odległość od lotniska 3 min transfer na lotnisko

PARKING P24 PREMIUM

Żołnierzy Września 10, Stanisławowo 52.452048, 20.709173

Informacje

Parking P24 Lotnisko Modlin specjalizuje się w obsłudze Klientów portu lotniczego Warszawa – Modlin. Posiadamy miejsca parkingowe w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska Czas dojazdu 5 min . Całodobowa ochrona, monitoring 24h/7,oświetlenie , dodatkowy monitoring firmy ochroniarskiej oraz ubezpieczenie gwarantuje bezpieczeństwo pozostawionych pojazdów.

Transfer na lotnisko

Oprócz profesjonalnie zorganizowanej ochrony pojazdów , oferujemy bezpłatny transfer na lotnisko, pod samo wejście terminala. Transfer naszych Gości wraz z ich bagażami odbywa się nowymi, 9 -cio osobowymi busami. Parking zlokalizowany jest w pobliżu lotniska, więc czas transferu wynosi tylko kilka minut. Dzięki temu oszczędzają Państwo swój czas oraz pieniądze.

Zaoszczędzisz do 50% ceny w porównaniu z parkingiem na lotnisku. Nie musisz iść pieszo z parkingu do hali odlotów. Zapewniamy bezpłatny transfer dla kierowcy i jego rodziny pod same drzwi terminala. Bezpłatna rezerwacja miejsc pozwoli uniknąć nerwów związanych z szukaniem parkingu w ostatniej chwili przed odlotem. Po powrocie nie musisz czekać w kolejce do automatu opłat. Po prostu dzwonisz do nas a nasz kierowca przywiezie Cię na parking. Nasz parking wyposażony jest w kompresor do pompowania opon jaki i starter na wypadek rozładowania akumulatora, Posiadamy duża poczekalnie na której można spokojnie poczekać na innych uczestników podróży . Poczekalnia wyposażona jest w TV , WC oraz darmowe WiFi. Dla zapominalskich możliwość odprawy w możliwością wydruku karty pokładowej .

Co zapewniamy ?

Proponujemy najwyższy standard bezpieczeństwa Monitorowanie wjazdu i wyjazdu aut z terenu Parkingu 24h/7 Procedury oznaczania i kontrolowania wyjazdów z Parkingu, tak aby z Parkingu nie mogła wyjechać osoba nieupoważniona Oświetlenie terenu Parkingu Ogrodzenie terenu Parkingu Brama wjazdowa Ochrona firmy zewnętrznej System monitoringu z najnowocześniejszymi kamerami dzień/noc Ubezpieczenie – bierzemy odpowiedzialność za powierzone nam Auto

Parking Modlin 24 – jest w pełni profesjonalny. Gwarantujemy satysfakcję ze świadczonych przez nas usług Nie czekajcie Państwo i już teraz zarezerwujcie miejsce na naszym parkingu przy porcie lotniczym Warszawa Modlin.

Galeria

zdjecie parkingu 1
Zdjęcie parkingu
zdjecie parkingu 1
Zdjęcie parkingu
zdjecie parkingu 1
Zdjęcie parkingu
zdjecie parkingu 1
Zdjęcie parkingu
zdjecie parkingu 1
Zdjęcie parkingu
zdjecie parkingu 1
Zdjęcie parkingu
zdjecie parkingu 1
Zdjęcie parkingu
zdjecie parkingu 1
Zdjęcie parkingu